Fermentuju

ONLINE KURZY FERMENTACE

Kurzy fermentace (online) jsou skvělou příležitostí pro ty, kteří se chtějí naučit vše o fermentaci potravin. Tyto kurzy jsou dostupné online a nabízejí flexibilní tempo, takže si můžete vybrat, kdy a kde budete studovat.Fermentace potravin je starodávná technika, která slouží k prodloužení trvanlivosti potravin a zároveň zlepšuje jejich nutriční hodnotu. Fermentace také zvyšuje množství prospěšných bakterií v našem trávicím systému, což má pozitivní vliv na naše zdraví.


Fermentační kurzy vám poskytnou teoretické i praktické znalosti o této technice. Naučíte se, jak správně fermentovat různé druhy potravin, jako jsou zelenina, nápoje, mléčné výrobky a další. Kurzy také obsahují informace o tom, jak správně používat fermentační nádoby a jak pečovat o fermentační kultury.


Zapojením se do online kurzů fermentace získáte komplexní přehled o této starodávné technice a naučíte se, jak ji praktikovat ve svém každodenním životě. Navíc, když budete mít jistotu v fermentaci potravin, budete moci vytvářet zdravé a chutné jídlo pro sebe a své blízké.


Vyberte si svůj vysněný online kurz fermentace a začněte svou cestu k lepšímu zdraví a chutnějšímu jídlu ještě dnes!

ONLINE KURZ KOMBUCHY

Domácí příprava kombuchy

Kombucha je blahodárný elixír, který obsahuje mnoho benefitu pro naše zdraví. Poznej, jak zvládnout vyrábět tento jedinečný nápoj v pohodlí domova, levně a bez začátečnických chyb, které tě už nebudou nikdy brzdit. 

ONLINE KURZ FERMENTACE

Fermentační mini kurz

Fermentované potraviny  obsahují mnoho benefitu pro naše zdraví. Poznej, jak zvládnout vyrábět jedinečné fermentované dobroty a nápoje v pohodlí domova, levně a bez začátečnických chyb, které tě už nebudou nikdy brzdit. 

FERMENTAČNÍ ONLINE VÝZVA

Fermentační výzva

Chcete si tento březen dopřát skutečně smysluplný program, ve kterém se naučíte schopnosti, které zhodnotíte s příchodem každého dalšího  dne? 

 

 

Chtěli byste si společně s vedením projít základy o tom, co vůbec fermentace je a naučit se pár receptů, které můžete využít na cokoliv dalšího? 

ONLINE KURZ FERMENTACE

PŘIPRAVUJEME DALŠÍ NOVÝ ONLINE KURZ